Nový kurz PortDeBras - úterý a čtvrtek                                                                                        POZOR!! NOVÝ KURZ ZAHAJUJEME VE  ČTVRTEK 22.09.2022

PortDeBras - Čtvrtek zahájení 22.9./ 18.30-19.30h

  • Cena kurzu v novém semestru: 1.300,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 9-10 registrovaných osob
  • Cena kurzu v novém semestru: 1.400,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 5-8 registrovaných osob

PortDeBras je harmonizující cvičení určené pro všechny, kdo rádi objevují nové formy pohybu, milují tanec a zároveň chtějí efektivně a rovnoměrně rozvíjet svoji tělesnou a duševní harmonii.

Cvičení zlepšuje pohybovou koordinaci, kontrolu pohybů celého těla, pohyby paží a držení těla.

Pokud hledáte pohyb, který bude nejen cvičením, ale také zábavou, zkuste Port de Bras. Kromě radosti díky němu získáte ženskost, eleganci a grácii.

PortDeBras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Cvičební hodina se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, choreografie, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část. Při cvičení je důležitá také relaxace a navození příjemné atmosféry. Tomu pomáhá výběr hudby, která není pouhou kulisou. Jelikož se jedná o cvičení s tanečními prvky, určuje tempo cviků a celou atmosféru lekce.

Při hodinách pracují hlavně ramena a paže - většina cviků je doprovázena ladným pohybem rukou. Hodin se nemusí nikdo bát - žádná taneční průprava není potřeba, cviky zvládne každý. Cvičení je vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda.

PorDeBras mohou učit jen lektoři, kteří absolvovali speciální certifikovaný seminář.

PortDeBras - Úterý /10.00-11.00h                                  

  • Cena za otevřenou hodinu: 250,-Kč
  • Cena kurzu: 1.300,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 9-10 registrovaných osob
  • Cena kurzu: 1.400,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 5-8 registrovaných osob

PortDeBras - PartTerre je unikátní, zcela nový koncept cvičení. Přesouvá sekvence na podložku a umožňuje tak lepší technické provedení, současně je velkým přínosem pro zdravá záda. Sekvence na podložce obsahují jak rotačních pohyby, tak pohyby ve spirálách, což přináší velký benefit páteři i celým zádům. Na podložce je zajištěno lepší pochopení technického provedení, které se poté přenáší do tzv. klasického PortDeBras. 

Lekce jsou koncipovány pro menší počet lidí s důrazem na individuální přístup a komorní atmosféru. 

Adresa výuky: taneční sál Just Dance Company, U kalicha 2, Prostějov
Kurz vede: certifikovaná lektorka PortDeBras, Margaret RHom.

Upozornění:
Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení!

Kurzy budou zahájeny při počtu 8 registrovaných osob!!

Rezervace na otevřenou lekci nutná předem telefonicky 777 758 772 nebo na níže uvedený formulář. 

Online rezervace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.