Port de Bras - úterý a čtvrtek                                                                                        POZOR!! NOVÝ KURZ ZAHAJUJEME VE  ČTVRTEK 14.04.2022

Port De Bras je harmonizující cvičení určené pro všechny, kdo rádi objevují nové formy pohybu, milují tanec a zároveň chtějí efektivně a rovnoměrně rozvíjet svoji tělesnou a duševní harmonii.

Cvičení zlepšuje pohybovou koordinaci, kontrolu pohybů celého těla, pohyby paží a držení těla.

Pokud hledáte pohyb, který bude nejen cvičením, ale také zábavou, zkuste Port de Bras. Kromě radosti díky němu získáte ženskost, eleganci a grácii.

Port De Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Cvičební hodina se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, choreografie, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část.

Při cvičení je důležitá také relaxace a navození příjemné atmosféry. Tomu pomáhá výběr hudby, která není pouhou kulisou. Jelikož se jedná o cvičení s tanečními prvky, určuje tempo cviků a celou atmosféru lekce.
Při hodinách pracují hlavně ramena a paže - většina cviků je doprovázena ladným pohybem rukou. Z baletu si Port De Bras vzalo základy - dojde tedy například i na polodřep demi-plié. Hodin se nemusí nikdo bát - žádná taneční průprava není potřeba, cviky zvládne každý.
Cvičení je vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda.

Vznik Port De Bras
Port De Bras vytvořili v Rusku roce 2006 ruský choreograf Vladimir Snezhik a španělský fitnes trenér Julio Dieguez Papi. Oba patří ve svých oborech ke špičce, a tak na sebe úspěch Port De Bras nenechal dlouho čekat. Lekce v posledních letech dorazily i do Česka a pomalu se dostávají mezi nabídku většiny sportcenter. Por De Bras mohou učit jen lektoři, kteří absolvovali speciální oficiální seminář.


NOVÝ KURZ PORT DE BRAS DANCE&BALL 


Termín zahájení kurzu: ČTVRTEK

14.4.2022


Celkem lekcí: 8
Čas konání: 18.30h-19.30h
Hodnota kurzu v novém semestru: 1300,-Kč při registraci 9-10 osob.

Cena za open class: 250,-Kč

REGISTRUJ SE PŘES NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ :)

PORT DE BRAS - ČTVRTEK zahájení 14.4./ 18.30-19.30h

  • Cena kurzu v novém semestru: 1.300,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 9-10 registrovaných osob
  • Cena kurzu v novém semestru: 1.500,-Kč / celkem 8 lekcí - pro 5-8 registrovaných osob
  • Cena kurzu v novém semestru: 1800,-Kč /  celkem 8 lekcí - pro 4 a méně registrovaných osob

PORT DE BRAS - ÚTERÝ 2022 /10.00-11.00h                                  

  • Cena za otevřenou hodinu: 250,-Kč

Lekce jsou koncipovány pro menší počet lidí s důrazem na individuální přístup a komorní atmosféru.

Adresa výuky: taneční sál Just Dance Company, U kalicha 2, Prostějov
Kurz vede: certifikovaná lektorka Port de Bras, Margaret RHom.

Upozornění:
Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení!

Kurzy budou zahájeny při počtu 8 registrovaných osob!!

PORT DE BRAS - SAMOSTATNÁ LEKCE

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM

Den a čas konání:  ÚTERÝ A ČTVRTEK

Cena za open class: úterý ranní lekce 250,-Kč a čtvrtek večerní lekce 300,-/jedna samostatná lekce 

Rezervace: níže uvedený rezervační formulář, tel. 777 758 772 sms nebo na email justlight@seznam.cz nejpozději do 12.00 hod v den cvičení. Lekce se uskuteční při min 8 rezervacích!

PortDeBras - PartTerre je unikátní, zcela nový koncept cvičení. Přesouvá sekvence na podložku a umožňuje tak lepší technické provedení, současně je velkým přínosem pro zdravá záda. Sekvence na podložce obsahují jak rotačních pohyby, tak pohyby ve spirálách, což přináší velký benefit páteři i celým zádům. Na podložce je zajištěno lepší pochopení technického provedení, které se poté přenáší do tzv. klasického PortDeBras.

Rezervace nutná předem telefonicky 777 758 772

Online rezervace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.