Port de bras - úterý a čtvrtek

Port De Bras je harmonizující cvičení určené pro všechny, kdo rádi objevují nové formy pohybu, milují tanec a zároveň chtějí efektivně a rovnoměrně rozvíjet svoji tělesnou a duševní harmonii.

Cvičení zlepšuje pohybovou koordinaci, kontrolu pohybů celého těla, pohyby paží a držení těla.

Pokud hledáte pohyb, který bude nejen cvičením, ale také zábavou, zkuste Port de Bras. Kromě radosti díky němu získáte ženskost, eleganci a grácii.

Port De Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Cvičební hodina se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, choreografie, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část.

Při cvičení je důležitá také relaxace a navození příjemné atmosféry. Tomu pomáhá výběr hudby, která není pouhou kulisou. Jelikož se jedná o cvičení s tanečními prvky, určuje tempo cviků a celou atmosféru lekce.
Při hodinách pracují hlavně ramena a paže - většina cviků je doprovázena ladným pohybem rukou. Z baletu si Port De Bras vzalo základy - dojde tedy například i na polodřep demi-plié. Hodin se nemusí nikdo bát - žádná taneční průprava není potřeba, cviky zvládne každý.
Cvičení je vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda.

Vznik Port De Bras
Port De Bras vytvořili v Rusku roce 2006 ruský choreograf Vladimir Snezhik a španělský fitnes trenér Julio Dieguez Papi. Oba patří ve svých oborech ke špičce, a tak na sebe úspěch Port De Bras nenechal dlouho čekat. Lekce v posledních letech dorazily i do Česka a pomalu se dostávají mezi nabídku většiny sportcenter. Por De Bras mohou učit jen lektoři, kteří absolvovali speciální oficiální seminář.

PORT DE BRAS  - ÚTERÝ 2019

KURZ - Port De Bras 

Termín zahájení kurzu: od 19.11.2019

Celkem lekcí: 10
Den a čas konání: ÚTERÝ / 19.00h-20.00h
Cena kurzu v novém semestru: 1.200,-Kč

Cena za open class: 140,-Kč

Rezervace: níže uvedený rezervační formulář, tel. 777 758 772 sms nebo na email justlight@seznam.cz nejpozději do 12.00 hod v den cvičení. Lekce se uskuteční při min 6 rezervacích! 

PortDeBras - PartTerre je unikátní, zcela nový koncept cvičení. Přesouvá sekvence na podložku a umožňuje tak lepší technické provedení, současně je velkým přínosem pro zdravá záda. Sekvence na podložce obsahují jak rotačních pohyby, tak pohyby ve spirálách, což přináší velký benefit páteři i celým zádům. Na podložce je zajištěno lepší pochopení technického provedení, které se poté přenáší do tzv. klasického PortDeBras.

Rezervace nutná předem telefonicky 777 758 772KURZ PORT DE BRAS - Čtvrtek 2019

KURZ - Port De Bras

Termín zahájení kurzu: od 24.10.2019 

Celkem lekcí: 10 + 2 zdarma
Den a čas konání: ČTVRTEK / 18.30h-19.30h
Cena kurzu v novém semestru: 1.200,-Kč

Cena za open class: 140,-Kč

Lekce jsou koncipovány pro menší počet lidí s důrazem na individuální přístup a komorní atmosféru.

Adresa výuky: taneční sál Just Light, U kalicha 2, Prostějov
Kurz vede: certifikovaná lektorka Port de Bras, Zedníčková Margaret RHom.

Upozornění:
Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení!

Kurzy budou zahájeny při počtu 6 registrovaných osob!!


Online rezervace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.