Ranní hormonální jóga & Parttere -  pondělí a úterý

"Ranní hormonální jóga je určena pro všechny, kteří jsou již vzhůru a ještě se jim nechce vstoupit do každodenního maratonu... "

"Pojďme si tedy užít tuto chvíli, kdy se můžeme spojit sami se sebou a dovolit si vnímat své tělo, rytmus svého dechu a slyšet své srdce. Dovolme si ještě malý okamžik snít tady a teď...

"V ranní józe se zastavíme na malý okamžik, příjemně se protáhneme..., navnímáme si své tělo a s úsměvem vstoupíme do nového dne".

Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši. Znalosti anatomie a fyziologie lidského těla využívá jóga v propracovaném systému tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí jóga pracovat s jemnou energií - pranou. Zdraví však nelze získat ani udržet, pokud trpíme stresy, jsme-li nervózní, cítíme-li úzkost. Dokud je naše mysl rozháraná a neklidná, je náš život nešťastný a plný problémů. Jedním z cílů jógy je dosažení klidu mysli a rovnováhy mezi tělem, pranou a myslí.


Jak jóga pomáhá:
• zlepšuje fyzické funkce organismu
• zmírňuje únavu
• zmírňuje stres
• zlepšuje kvalitu spánku
• zlepšuje celkovou kvalitu života

Co s sebou?
Na každou hodinu si nezapomeňte přibalit pohodlné oblečení, jogomatku, pití a ručník.

Záda bolí alespoň občas většinu z nás. Vinu na tom nese sedavé zaměstnání, málo pohybu... Pomoci vám může speciální terapeutická jóga. Přijďte si ji společně zacvičit a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe! Nevíte, zda je jóga pro vás to pravé? Chtěli byste ji vyzkoušet a netušíte, jak začít? Zkuste náš kurz jógy a uvidíte, že vás jóga chytne a jen tak nepustí!

"Tělo je chrám, udržuj jej ryzí a v čistotě kvůli duši, která sídlí uvnitř."B.K.S. Iyengar

NOVÝ KURZ RANNÍ HTJ & PARTTÉRE

Termíny lekcí: INFORMUJTE SE 
Den a čas konání: 

  • PONDĚLÍ od 08.00h
  • ÚTERÝ od 10.00h

Cena kurzu: 1300,- Kč  /8lekcí/

Otevřená hodina: 160,-Kč (pouze v případě volného místa v kurzu předem na objednání)

Pokud bude lekce v rámci kurzu odhlášena 24hodin předem, lze nahradit v jiné vypsané hodině. 

Adresa výuky: taneční sál JDC, U kalicha 2, Prostějov
Kurz bude zahájen při min. počtu 8 registrovaných osob!

Upozornění:

Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení.

Online rezervace - Ranní jóga

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.