F l a s h d a n c e

Flashdance představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama. Tento tanec vychází z S Faktoru, což je velmi žensky pojaté protahování a posilování vycházející z ženského zakřivení těla ve tvaru písmene S.  Při tanci můžeme využít různých rekvizit - klobouku, hůlky, židle, kravaty. V centru pozornosti případného diváka však vždy zůstane naše tělo a výraz.

Flashdance může tančit každá žena jakéhokoliv věku a postavy, neexistuje ani věková hranice. Mladší dívky jsou sice pružnější, dospělé ženy zase velmi dobře znají samy sebe a své tělo. Působit sexy znamená především věřit sama v sebe.  Cílem lekce je zvýšit sebevědomí, naučit se vnímat svoje tělo, ukázat si, že každá jsme přitažlivá. Hodina začíná rozcvičkou a protažením těla, poté následuje roztančení, výuka nových prvků a jejich spojení do krátkých choreografií. Závěr hodiny patří relaxaci a protažení.

NOVÝ KURZ FLASHDANCE 

Termín zahájení kurzu: vyplňte prosím níže uvedený formulář, obratem Vám zašleme informace o zahájení kurzu
Celkem lekcí: 10
Výuka neprobíhá: státní svátky
Den a čas konání: 19.00h-20.00h
Cena kurzu v novém semestru: 1500,-Kč/ 10hodinových lekcí 

Lekce jsou koncipovány pro menší počet lidí s důrazem na individuální přístup a komorní atmosféru.

Upozornění: Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení! 

Adresa výuky: taneční sál Just Dance Company, U kalicha 2, Prostějov

Kurzy budou zahájeny při počtu 8 registrovaných osob!!

Online rezervace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.