F l a s h d a n c e

Flashdance představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama. Tento tanec vychází z S Faktoru, což je velmi žensky pojaté protahování a posilování vycházející z ženského zakřivení těla ve tvaru písmene S.  Při tanci můžeme využít různých rekvizit - klobouku, hůlky, židle, kravaty. V centru pozornosti případného diváka však vždy zůstane naše tělo a výraz.

Flashdance může tančit každá žena jakéhokoliv věku a postavy, neexistuje ani věková hranice. Mladší dívky jsou sice pružnější, dospělé ženy zase velmi dobře znají samy sebe a své tělo. Působit sexy znamená především věřit sama v sebe.  Cílem lekce je zvýšit sebevědomí, naučit se vnímat svoje tělo, ukázat si, že každá jsme přitažlivá. Hodina začíná rozcvičkou a protažením těla, poté následuje roztančení, výuka nových prvků a jejich spojení do krátkých choreografií. Závěr hodiny patří relaxaci a protažení.

FLASHDANCE 

Termín víkendového semináře: vyplňte prosím níže uvedený formulář, obratem Vám zašleme informace o plánovaném víkendovém flashdance
Den a čas konání: bude brzy vypsáno
Cena:  1800,-Kč/ sobota, neděle

Upozornění: Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení! 

Adresa konání: Just Dance Company, U kalicha 2, Prostějov

Víkendový workshop bude zahájen při počtu 10 registrovaných osob.

Online rezervace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.