Babywearing

Milé maminky,

pokud nemáte hlídání pro své ratolesti, vezměte je s sebou a přijďte zažít meditaci v pohybu.

Babywearing podporuje a upevňuje vztahovou vazbu mezi matkou a dítětem.

Babywearing se v poslední době ve světě těší obrovské oblibě. Je to komplexní cvičení za přítomnosti vašeho dítěte (v šátku či nosítku), ve kterém se prolnou techniky jako např. Jóga, Fitbalet, Balantes, kruhový trénink, prvky Port de Bras a společný tanec.

"Je to přirozené, že děti tancování zklidňuje. Celý jejich život v děloze u matky pociťovaly, jaké to je pohybovat se. Když se nehýbou, znepokojuje je to, nerozumí tomu a to jim nahání strach." Dr. William Sears

Celý kurz je třeba předem rezervovat viz. výše rezervační formulář. Chcete-li vyzkoušet ukázkovou hodinu, přihlaste se prosím pomocí registračního formuláře níže.

Co s sebou?
Převlečení pro sebe a Vaše dítě ve kterém vám bude příjemně, pitný režim a obuv (baletní piškoty). Cvičíme většinou na boso.

Těšíme se na Vás.

KURZ BABYWEARING - STŘEDA

KURZ  - Babywearing

Termín zahájení kurzu: Posílejte si rezervaci milé maminky. Kurz otevřeme při minimálním počtu 6 přihlášených osob. Nutná rezervace předem. Děkujeme za pochopení!

Celkem lekcí: 11
Výuka neprobíhá: státní svátky
Den a čas konání: 27.9./ STŘEDA / 10.30h-11.20h
Cena kurzu v novém semestru: 900,-Kč/ 9hodinových lekcí + 2lekce bonus

Cena za open class: 90,-Kč

Adresa výuky: taneční sál Just Light, Šafaříkova 49a, Prostějov

Upozornění:
Všechny cvičební styly jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení!
  

Babywearing

Cvičení pro maminky s dětmi. Babywearing upevňuje vztahovou vazbu mezi maminkou a dítětem. 

Online registrace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.